andro " Wanokiwami AO OFF " (P)


  • Kod: 6714
  • Producent: Andro
  • Cena: 608,00 zł782,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
andro Wano-Kiwami AO OFF

Wanokiwami - to unikalny projekt.
Takeshi Wanaka, to Japoński stolarz skupiający się na przetwarzaniu szlachetnego drewna współpracujący z inżynierami andro. Wanaka, znana osobistość w swojej dziedzinie z wieloma międzynarodowymi nagrodami, przyniósł całe know-how: selekcji, przetwarzania i najwyższej jakości klejenia drewna - do tego projektu. Zespół andro celowo pozostawił wolną rękę do Takeshi Wanaka pod wieloma względami ,aby uniknąć wpływów z innego procesu przetwórstwa drewna. Zespół rozwoju andro prowadził te wpływy i pomysły w dobrym kierunku, a wynikiem tego jest jakościowo znakomita deska. Zawodnicy, trenerzy i gracze firmowi potwierdzili liczne testy jednym głosem.

Wanokiwami AO przekonuje Ciebie od momentu wzięcia go do ręki po raz pierwszy. Starannie oszlifowane brzegi, w taki sposób by idealnie leżała w dłoni - to powoduje idealne czucie w grze!
Duszą deski jest 4.2mm grubości rdzeń zapewniający wysoką sztywność, jenocześnie nie pozbawiając doskonałego czucia w grze. Dwa forniry pośrednie i zewnętrzne zapewniają wyróżniające się czucie przy uderzeniu, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy drewna.

Wanokiwami AO - deska jak żadne inne.