Donic " Epox Top Speed " (P)


  • Kod: 1566
  • Producent: DONIC
  • Cena: 173,00 zł228,00 zł
    • Uchwyt

    szt.
  • Poleć produkt
Deska ta jest najszybsza z serii EPOX. Twarde wewnętrzne sklejki powodują, że deska DONIC EPOX TOPSPEED posiada ekstremalnie duża sztywność, którą zawodnik poczuje w ofensywnej grze, wyzwala niespotykaną dynamikę.
Także w grze pasywnej jak blok czy kontra deska EPOX TOPSPEED pozwala na utrzymanie kontroli nad szybkością. Art. Nr 110 274

Szybkość :     98
Kontrola :      86
Elastyczność : 98
Ciężar : ok. 90g

DONIC EPOX System: Każda deska to cenny unikat.

W deskach serii DONIC EPOX sklejki nie zostały połączone klejem płynnym lecz cienką klejącą warstwą z Epoxydu-Harz. Pięć sklejek z tą warstwą zostało podgrzanych i poddanych przez 20 minut wysokiemu ciśnieniu. W tym procesie sprasowania warstwa klejąca Epoxyd-Film została rozpuszczona i połączyła poszczególne sklejki w jedną całość tworząc jednolitą strukturę. ¦rodkowe sklejki oraz wkładki wykonane zostały z warstw „Monoblade”. Z tak powsta3ej jednorodnej struktury możliwe jest wykonanie jedynej w swoim rodzaju deski. Tak właśnie powstają unikaty. Dzięki tej nowej technologii łączenia Harz-Epoxyd ,deski EPOX mają specjalną sztywność, która pozwala na wyzwolenie zwiększonej mocy i dynamiki przy doskonałej kontroli i świetnym wytłumieniu drgań. Brzegi rączki zostały specjalnie wzmocnione oraz wyszlifowane tak, że leżą doskonale w dłoni, niezależnie od tego czy deskę tą bierze do ręki prawo – czy leworęczny zawodnik.

DONIC FINELINE Corvered System

Wszystkie deski DONIC EPOX mają specjalną ochronę na całym obwodzie i są wykonane w technologii DONIC FINELINE. Mają nie tylko piękny Design, ochronę brzegów, ale są wolne od wszelkich wad. Dzięki temu, że dwa zewnętrzne furniry są bardzo cienkie, cała deska ma bardzo mały ciężar. Poprzez połączenie wyrafinowanej technologii produkcji i super materiałów powstał wysokowartościowy produkt: - nowa seria desek wykonanych dzięki nowoczesnej technologii, a także dzięki sercu włożonemu w najdrobniejsze detale tego produktu.

DONIC EPOX – Seria desek – READY for TAKE OFF in a new DIMENSION
Recenzje użytkowników Dodano
star star star star star UlaN
świetna deska, szybka i z dosyc dobrym czuciem ;)
14-12-2013